Tým

Michal Zmij

Michal Zmij

Hlavní profesním oborem je obchod/marketing a vzdělávání. Ve společnosti Fornax pracoval na pozici obchodního zástupce. Při příchodu do společnosti Siemens komunikační systémy, existovala v české republice zhruba 12 měsíců. Začínal na pozici obchodního zástupce, zástupce ředitele obchodního oddělení a následně ředitel, která měla na starost střední segment trhu a partnerskou síť. Jako člen vrcholového boardu spoluvytvářel a realizoval strategii divize. Podílel se na úspěšné penetraci středního segmentu českého trhu, vybudování široké partnerské sítě nebo profesionalizaci divize při změně orientace firmy na jiný segment trhu (IT řešení). Metodicky a organizačně zaváděl s tím spojené ISO standardy, marketingové standardy apod. Firma Siemens získala za období jeho účinkování vedoucí postavení v oblasti pobočkových ústředen.

Jako kouč a lektor realizuje projekty u celé řady klientů jako je ČEZ, Save Max, VÚB sk, Orea, ComOne, Z net, eBanka, Liberecký kraj, Bit servis, Mediatel a další. Specializuje se především na dlouhodobé projekty zaměřené na osobní rozvoj. Prosazuje propojení osobního rozvoje a s měřitelnými efekty výkonů jednotlivých osob.Je specialista v trénincích a koučinku. Koučink považuje za důležitou součást celého procesu osobního rozvoje a proto se v této specializaci angažuje i na mezinárodním poli, kde byl pro dvouleté období zvolen do vedení největšího světového sdružení koučů ICF (International Coach Federation) na pozici Vice President pro marketing Chapter Czech. Osobní rozvoj je pro něj základ nejen v kariérním růstu, ale především v osobním životě. Je absolventem celé řady specielních certifikovaných programů jako např. The Art & Science of Coaching (Erickson College International), Family and Couple Coaching (Erickson College International), NLP Practitioner in business (NLP Institude), Emotional Inteligence in Coaching and Leadership (PERFORMANCE CONSULTANTS INTERNATIONAL), Unleash the Power Within ( Anthony Robbins College), Spiral Dynamics Integral Level 1 (5 Deep Integral Switzerland), Cisto systém-CERTIFICATE OF COMPLETION, Siemens-HiPath Qualification, AiT-Řízení projektů (Project Management), HSF ISDN PARTNER CERTIFIKATE...

 

 

Katarína Kabáth Svobodová

Katarína Kabáth Svobodová

Lektorka, kouč a facilitátor, celoživotní vzdělávač a rozvíječ, multikulturní osoba s potřebou poskytovat jiným prostor a možnost zážitků, obdivovač jedinečnosti každého člověka, místa a situace. Nejvyšší hodnotou jsou pro ni vzájemná úcta, spolupráce, udržitelnost, kreativita a vášeň. Jejím mottem je „Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co dostaneš. … Ale je jenom na tobě, co s tím uděláš.“

Vedle podnikatelských aktivit (od roku 1999) je jejím hlavním kariérním oborem vzdělávání a rozvoj dospělých a HR procesy. Začínala jako lektorka jazyků, později jako lektor lektorů, lektor „soft skills“, tvůrce komplexního systému testování a konzultant pro tvorbu individuálních rozvojových plánů pro firemní klientelu pod hlavičkou jazykových škol ELI (Praha) a Eufrat (v Plzni). Na vzdělávání se podívala i ze strany nadnárodní společnosti (Plzeňský Prazdroj, a.s.), kde vedla projekt pro manažerské vzdělávání a následně metodicky i organizačně zajišťovala zavedení kompetenčního modelu ve spolupráci s SAMBiller napříč celou společností v roli projektové manažerky. Byla také aktivně v týmu, který zaváděl nový systém řízení výkonu (hodnocení a odměňování). V tomto období začala i s facilitací a sebevzděláváním v oblasti koučování, projektového a change managementu. V rámci rozšíření svého pohledu na vzdělávání pracovala jako projektová manažerka evropského vzdělávacího projektu pro oblast sociální práce v rámci občanského sdružení Naděje. Také školila jako dobrovolný lektor učitele a ředitele škol v Keni.

Od roku 2010 se zabývá metodickou a lektorskou činností, facilitací a koučinkem jako svou hlavní pracovní náplní, zejména pro firemní klientelu. V rámci lektorské činnosti sa zabývá tématy komunikace, time managementu, prezentací, seberozvoje, leadershipu, vedení lidí, efektivního vedení porad, facilitací pro manažery (vedení workshopů), základy koučování pro manažery či facilitace pro facilitátory. Koučink vnímá jako cestu hledání svých originálních řešení s podporou průvodce – kouče. Pracuje touto formou s jednotlivci i skupinami. Je členem ČAKO (České asociace koučů) i ICF (International Coach Federation). Aktivně se podílela na přípravě a realizaci Mezinárodní konferenci koučů ČAKO (člen přípravného týmu, prezentující), Letní školy (prezentující)

V rámci svého osobního rozvoje, který je pro ní celoživotním, nikdy nekončícím procesem, po ukončení Magisterského studia (oborová pedagogika a angličtina), absolvovala řadu certifikovaných kurzů a programů: Specifický výcvik koučů, Integral Growth Coaching, Spiral Dynamics Integral, Project Management pro manažery, Change management, Facilitace, certifikace na osobnostní diagnostiku HOGAN, Koučink a klaunský nos, Vytváření kompetenčních modelů, Time management, Umělcova cesta, Paravýcvik, apod). 

 

affiliate link trace | 【国内4月24日発売予定】ナイキ ウィメンズ エア アクア リフト 全2色 - スニーカーウォーズ